Basisvoorstellen (basis)

Datum
3 maart 2026
Uur
09.30 tot 16.30
Locatie
Cevi Group, Gent
Status
Dit evenement is voorbij
Kaart wordt geladen...

Meer informatie

Algemeen

Ben je nieuw in het werken met basisvoorstellen of wil je jouw kennis opfrissen? Of ben je als leidinggevende op zoek naar meer inzicht en grip op het volledige proces rond basisvoorstellen binnen je organisatie? Wij bieden je een helder overzicht van de basisprincipes van basisvoorstellen.

Wat mag je verwachten?

  • Hoe je basisvoorstellen invoert (administratieve voorstellen, financiële steun met vaste bedragen en steun op basis van facturen)
  • Het ondertekenen en opvolgen van voorstellen
  • Het correct registreren van facturen
  • Basisvoorstellen herzien, verlengen of stopzetten

Werkwijze

De opleiding combineert theorie met interactieve momenten en realistische oefeningen, zodat je de opgedane kennis onmiddellijk kan toepassen in je dagelijkse praktijk.

Doelgroep

Deze opleiding is speciaal ontwikkeld voor startende maatschappelijk werkers, startende administratief medewerkers, leidinggevende die snel vertrouwd willen raken met basisvoorstellen.

Deelnameprijs

Deelname is 300 euro.

Over de middag is een broodjesmaaltijd voorzien.

Annuleren

Kosteloos annuleren kan tot 5 werkdagen voor de opleiding plaatsvind. Annuleer je later, dan rekenen we een No Show Fee aan ter waarde van het totaalbedrag van de opleiding. Behalve bij het proactief voorleggen van een geldig ziekteattest. Lees onze algemene voorwaarden!

Ben je onverwacht verhinderd of is het te laat om te annuleren? Geen probleem! Laat je vervangen door een collega en breng ons op de hoogte via het Selfserviceportaal.

Inschrijven

De inschrijvingen zijn afgesloten. Contacteer ons gerust voor de mogelijkheden.